Інфекційне відділення розміщене на території лікарні, окремо від інших відділень.

Відділення одноповерхове, збудоване по типовому проекту, на сьогоднішній день розраховане на 15 ліжок: 7 дитячих, 8 дорослих. Біля відділення – майданчик для миття машин, які привозять інфекційних хворих. У відділенні два санітарних пропускники: один для прийому хворих, другий – для виписки хворих, що перебували на лікуванні в інфекційному відділенні.

У відділенні 9 палат, в тому числі: 3 бокси і 2 напівбокси.

Є ординаторська, палата інтенсивної терапії обладнана необхідною апаратурою, в тому числі: концентратор кисню, два пульсових оксиметра, електрокардіограф, пересувний опромінювач бактерицидний та інше. В процедурному кабінеті стіни пофарбовані олійною фарбою, є шафа для зберігання медикаментів, холодильник, стерильний стіл для матеріалу, тази для дезинфекції та знезараження інструментів, систем, шприців, робочий стіл, бактерицидна лампа, в достатній кількості гумові рукавички для виконання ін’єкцій. В кімнаті для роздачі їжі розташовані столи для чистого і брудного посуду, навісні шафи для чистого посуду. Їжа хворим у відділенні розноситься по палатах. Є сестринська кімната, де знаходиться пост чергової сестри медичної, оснащений лампою денного світла, робочим столом, шафою для зберігання медикаментів, сейфом для зберігання лікарських препаратів списку А. В шафі списки разових та добових медикаментів, інструкції по прийому медикаментів.
У відділенні є також кімната для дезінфекції білизни, кімната гігієни, кладова для зберігання чистої білизни. Виділена та обладнана палата для УВВ та ліквідаторів аварії на ЧАЄС.

В 2018 року виділені додаткові кошти з районного бюджету на покращення матеріально-технічної бази лікарні, на ряд поточних ремонтів в який ввійшов: поточний ремонт відділення, ремонт палат № 2,3,4, улаштування зовнішніх укосів. Це все покращить умови перебування хворих в відділенні.