У 1932 – 1933 рр. у Кролевецькій райлікарні працювали: головний лікар (він же єдиний хірург) В.Ф.Зелінський, лікар-рентгенолог П.М.Шевчик, лікар акушер-гінеколог Лія Ісаївна Лівшиць (Файнштейн), операційна медсестра А.В. Юхіна, медсестра Г.М. Марєй, медсестра Є.І. Данілова, акушерка М.І. Данілова та ін. Всі були добрі, чуйні, милосердні. Лікарі були по справжньому віддані своїй справі і користувалися великою пошаною серед населення.

У 1932 році в райлікарні організовується клінічна лабораторія, яка розмістилася в одній з кімнат старої будівлі колишньої земської лікарні.

У 1933 році вперше було встановлено на базі лікарні рентген-апарат за допомогою лікаря-рентгенолога Петра Михайловича Шевчика, який приїхав сюди працювати за направленням, після закінчення Київського медичного інституту. До цього хворі їздили до Конотопа. У цьому ж році організоване фізіотерапевтичний та стоматологічний кабінети. В останньому був зубний лікар.

Дитячі, пологові та гінекологічні ліжка розміщалися разом із терапевтичними. Не було очних, травматологічних та вушних ліжок.

У 1930-х роках відкрилася аптека в с. Мутині та с. Обтово.

На території Кролевеччини зміцнювалася та розповсюджувалась мережа сільських
лікарських дільниць; організовані дитяча, жіноча консультації, молочні кухні, колгоспні пологові будинки, оздоровчі пункти на промислових підприємствах, фельдшерські пункти, дитячі ясла та садки. Створювалися нові спеціалізовані кабінети в районній поліклініці. Велика увага приділялася підвищенню кваліфікації медичних кадрів.

У 1936-1937 рр. у м. Кролевці відкрилася школа медичних сестер та акушерок, яка проіснувала до початку Великої Вітчизняної війни.

У 1936 р. відкрилася дитяча консультація (завідуюча – Зінаїда Леонідівна Кондратьєва, медсестра – Кудіна Неоніла Савівна). В цей же рік відкрито пологовий будинок (головний лікар – Лія Ісаївна Лівшиць (Файнштейн)).

У 1937 р., після закінчення Київського медичного інституту, завідуючою терапевтичним відділенням призначили лікаря широкого профілю, Марію Іванівну Данілову, яка віддала півстоліття свого життя служінню медицині в нашому місті.

До Великої Вітчизняної війни у райлікарні працювали лікарі: Н.С.Орлов, К.Л.Жидченко, Ольга Миколаївна Щербань, Яків Тимофійович Кац та його дружина Бася Лазарівна, Віктор Федорович Зелінський, Павло Семенович Даниленко, Іван Костянтинович Завгородній та ін. У багатьох селах району у довоєнний час все більше відкривалося лікувальних закладів. У 1936 р., в с. Ленінське, почав працювати пологовий будинок, яким завідувала Надія Олександрівна Лісовицька. Сотні жінок згадують Надію Олександрівну з почуттям щирої подяки за велику чуйність та медичну допомогу. Крім вищевказаних, на той час працювала велика кількість досвідчених лікарів та медсестер: головний лікар Обтовської дільничної лікарні Матрона Андріївна Баландюк; завідуюча Воргольською дільницею Надія Казимирівна Маєвська; фельдшер Григорій Федорович Гриценко (с. Заріччя); медсестра Марфа Костянтинівна Сердека (Ревутинське ПТУ); Марія Микитівна Буйвал (с. Буйвалово) та інші. Рівень медичної допомоги на селі не поступався районній лікарні.